Meble klasyczne

KUCHNIE KLASYCZNE

Kuchnia w stylu klasycznym to przytulne pomieszczenie kojarzące się z rodzinnym ciepłem i dobrym jedzeniem. Miłośnikom tradycyjnych mebli kuchennych możemy zaproponować zabudowę wykonaną z litego drewna w barwach naturalnych lub lakierowanych na dowolny kolor. W zależności od Państwa upodobań powierzchnie mebli mogą być matowe lub w połysku. Aby przygotowywanie posiłków było przyjemnością, odpowiednio do preferencji klienta, stosujemy blaty z konglomeratu lub marmuru w wybranym kolorze. Wygodne, dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego, szafki i szuflady zdobią rzeźbione elementy oraz dekoracyjne, a jednocześnie praktyczne uchwyty. Wszystkie meble wykonujemy na wymiar – na podstawie projektu klienta lub według pomysłu projektanta.

KlasycznE SYPIALNIE

Któż nie marzy o wielkim wygodnym łożu, dzięki któremu rano obudzi się doskonale wypoczętym? Klasycznym uzupełnieniem łoża są stoliki nocne, a miejscem niezbędnym do przechowywania odzieży – duża, sześciodrzwiowa szafa i pojemna komoda, które pomieszczą ubrania najbardziej eleganckiej kobiety. Jeżeli do tego dodamy toaletkę z olbrzymim lustrem, to skompletujemy klasyczny zestaw sypialniany, który zagwarantuje małżeńskie szczęście. Nasze sypialnie nie są jednak pospolite. Wyróżniają się pięknym i starannym wykończeniem, bogatym zdobieniem, ręcznie wykonanymi rzeźbami i idealnie dopasowanymi uchwytami przy szufladach i szafkach. Meble, w zależności od gustu klienta, wykonujemy z drewna dębowego bejcowanego lub lakierowanego na kolor.

SalonY KLASYCZNE

Idealnym wyposażeniem salonu jest klasyczny zestaw stołowy. Jego podstawą jest stół wokół którego zasiadają do posiłku rodzina lub przyjaciele. Warunkiem miłej atmosfery przy posiłku jest, oprócz dobrego towarzystwa, przyjazne i ładne otoczenie. Proponujemy tradycyjny zestaw mebli stołowych, w skład którego wchodzą: stół, krzesła, kredens, witryna i komoda. Uzupełnieniem zestawu może być lustro, stolik telewizyjny oraz duży szafkowy zegar. Wykonujemy stoły rozkładane dopasowane do potrzeb klienta oraz wielkości pomieszczenia. Nasze zestawy wykonujemy z drewna dębowego, które w zależności od gustu klienta, może być zdobione rzeźbami lub gładkie. Ponieważ stół nie może funkcjonować bez krzeseł, posiadamy w naszej ofercie również krzesła dopasowane stylem do reszty jadalni.    

Inne realizacje

Na życzenie klientów wykonujemy meble według indywidualnych projektów przez nich dostarczonych. Możemy się pochwalić wieloma niestandardowymi realizacjami wykonanymi na wymiar i przystosowanymi do nietypowych pomieszczeń. Wśród nich znajdziecie Państwo bogato rzeźbioną, prawdziwie królewską, sypialnię czy też pięciometrowy stół z osiemnastoma krzesłami. Meble wykonujemy z najwyższej klasy drewna dębowego wybarwianego na dowolny kolor i lakierowany na wysoki połysk lub mat, a szczególnego charakteru nadają im specjalnie dopasowane ozdobne uchwyty. Stosujemy również wysokiej jakości mechanizmy oraz ekologiczne lakiery i kleje. Klasyczne meble gwarantują wnętrzom przytulność i powodują, że użytkownicy uwielbiają spędzać wśród  nich swój czas.

Krzysztof Rybicki
tel. 604-252-799
biuro@meble-aldo.com

ul. Wrzesińska 127
62-020, Swarzędz
woj. wielkopolskie